Стильна, класична повсякденна міні-сумочка, кольору кави з молоком
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 312
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна, класична повсякденна міні-сумочка. Зроблена з щільної і якісної шкіри PU, всередині з підкладкою. Зручний, практичний аксесуар для будь-якого образу. Всередині є один основний відділ на блискавці, що закривається на клапан магніт. Дана модель буде радувати вас і красиво виглядати на плечі. Вмістить всі необхідні повсякденні дрібниці, так як для своїх розмірів вона досить містка. Сумочку можна носити на плечі з допомогою регульованого ременя.
Довжина 19 см
Висота 16 см
Товщина 6 см
Ремінець 125 см
Вага 265 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴









