Елегантна жіноча сумочка,делана із щільної шкіри PU, сірого кольору
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 310
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна жіноча сумочка. Зроблена з щільної шкіри PU, ніяких зайвих деталей. Буде гарним і комфортним аксесуаром для повсякденного використання або на будь-який смак. Прошита по всій сумці маленькими рядками, що додає їй індивідуальності. Заривається на клапан засувку, під нею мається 2 маленьких кишені і 1 основний відділ на блискавці. До сумці додається регульований ремінець , що дозволить вам носити її на плечі. Добре тримає форму.
Довжина 19,5 см
Висота 16 см
Товщина 7,5 см
Плечовий ремінь 120 см
Вага 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 2-3 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, візерунок |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 741 ₴









