Класична маленька жіноча сумка через плече/на плечі кави
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 308
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Строга класична сумка з спліт шкіри на підкладці. Сумку можна використовувати в повсякденних образах, так і в діловому стилі. Має прошивку по всій сумці, що додає їй вишуканості. Сумка закривається на клапані магніт. Основний кишеню досить місткий, на блискавці. Спереду є маленька кишенька на магніті для речей під рукою. Є так само, регульований ремінь.
Довжина 19 см
Висота 16,5 см
Товщина 6 см
Вага 265 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація, Стрази |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 513 ₴









