Жіночий великий лаковий гаманець на блискавці, жовтий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 305
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шикарний лаковий гаманець клатч. Відмінно підійде до повсякденного одягу або святкового вбрання. Гаманець має 5 відділів для купюр,що досить містке і для мобільного телефону , 4 відділу для кредитних карт і один відділ на блискавці. Так само є ремінець на руку, що дозволить вам використовувати його в якості маленької сумочки. Фурнітура золото
Гаманець сподобається дівчатам які цінують практичність, функцыональность і зручність.
Довжина 20,5 см
Висота 10,5 см
Товщина 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 185 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 205 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Матеріал | Лакова |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура |
- Ціна: 513 ₴






