Жіноча маленька біла сумка через плече
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 122
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка з якісної шкіри PU. Сумка гладка і приємна на дотик. Невелика з вигляду, але досить містка. Основний кишеню розташований ззаду сумки, ви зможете розмістити найнеобхідніше ,так само всередині даного кишені є маленька кишенька на блискавці для дрібних речей. Спереду розташований відділ на магніті, там поміститися мобільний телефон, ключі або документи. До сумці додається ремінь через плече. Регульований ремінь.
Довжина 21 см
Висота 18,5 см
Товщина 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 342 ₴









