Гаманець на кнопці жіночий незвичайний стиль золотий
- Немає в наявності
- Код: 303
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночний незвичайний стиль гаманця, на кнопці. На дотик м'який з підкладкою. Всередині має 2 відділення під купюри, 12 відділень для кредитних карт і одне фото вікно для документів або прав. Гаманець не займе багато місця у вас в сумці. Легкий і приємний у користуванні. Є багато різних кольорів в асортименті на ваш смак.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
- Ціна: 228 ₴









