Жіночий милий маленький гаманець на блискавці тиснений фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 299
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький милый небольшой кошелек из мягкой кожи PU хорошего качества. Он закрывается на молнию внутри расположилось два отдела под деньги слегка в скрученном виде, а так же 6 отделов под визитки. Очень компактный, легко носить с собой.
Довжина 10 см
Висота 11 см
Товщина 20
Вага 80 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 399 ₴









