Класичний чоловічий гаманець чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 296
99 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець, рифлений на дотик з якісної шкіри PU. Має 2 відділення під купюри, 1 відділ на блискавці, 6 відділів під кредитні картки і 2 відділу під документи. Можна покласти SIM карту, буде дуже зручно.
Довжина 12 см
Висота 10 см
Товщина 2 см
Вага 100 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для монет | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 99 ₴
- Спосіб упаковки: Роздрібна упаковка






