Чоловічий гаманець коричневого кольору
- Немає в наявності
- Код: 295
98 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець з якісної шкіри PU. Всередині один основний відділ , а так само відділ на блискавці, 6 відділів для кредитних карт, 2 додаткових відділу, а так само відділ для дріб'язку на кнопці.
Довжина 11 см
Висота 9 см
Товщина 2 см
Вага 125 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 125 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Застібка | кнопка магніт |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 98 ₴








