Рюкзак сумка 2в1 відмінної якості не промокає, Міцна
- Немає в наявності
- Код: 290
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка рюкзак 2в1.Сумка практична, зручна у використанні. Має одне основне відділення, зовнішній кишеню по всій довжині сумки, а так само кишеня для взуття. Наплічні лямки які ховаються під блискавку. Якісна фурнітура під колір срібла. Є невеликий принт у вигляді зірки. Сумку можна носити через плече, а так же руках.
Довжина 45 см
Висота 24 см
Дно 22 см
Вага 600 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Регулювання розміру, Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-6 |
- Ціна: 798 ₴









