Середня спортивна сумка, теммно-синя (18 літрів)
- Немає в наявності
- Код: 289
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка текстиль з водовідштовхувальним підкладкою всередині. Одне основне відділення на блискавці, замок закривається з двох сторін. Зовнішній місткий кишеню на блискавці . Один бічний кишеню сітка для дрібних речей під рукою. Сумку можна носити через плече або в руках, так само ручки можна скріпити на липучки, що буде дуже зручно. Дно за кольором сумки. Тканина придатна для прання .
Довжина 36 см
Висота 25 см
Ширина дна 18 см
Вагу 500 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Регулювання розміру, Плечовий ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 18 л |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-6 |
- Ціна: 342 ₴









