Чоловіча спортивна планшетка через плечі чоловіча чорна
- Немає в наявності
- Код: 279
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка текстиль, середньої жорсткості, виконана з міцного матеріалу. Два основних відділення на блискавці, всередині якого є невеликий відділ на замку. Сумка вмістить всі необхідні речі і документи (формат А4,вміщається злегка в згорнутому вигляді). Зовнішня кишеня і кишеня на тильній стороні але блискавках. Дві зручні ручки для носіння в руках.
Висота 26 см
Ширина 24 см
Ширина дна 8 см
Ремінь 140 см
Вага 250 грам
Вага моделі на фото 56 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Кількість відділень | 3-6 |
- Ціна: 627 ₴









