Сумка чоловіча спортивна планшетка через плечі чоловіча чорно-зелена
- Немає в наявності
- Код: 278
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча спортивна сумка баретка з м'якою водовідштовхувальної тканини. Один основний відділ, зовнішній кишеню, внутрішня кишеня і кишеня на тильній стороні. Всі кишені на блискавці. Бічні кишені сіточка з регульованими затяжками. Сумку можна носити в руці і через плече.
Висота 23 см
Довжина 20 см
Ширина дна 9 см
Ремінь 140 см
Вага 220 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина ручок | 20 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Кількість відділень | 3-6 |
- Ціна: 399 ₴









