Сумка 3в1 на пояс, через плечі, рюкзак,дуже зручна у використанні чоловіча
- Немає в наявності
- Код: 277
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча містка сумка 3в1,водонепроникна.Можна використовувати як : сумку на пояс, рюкзак, сумку через плече. Досить містка для повсякденного носіння (формат А4 вміщається в зігнутому стані). У неї є три відділення один основний, всередині якого кишеню. Знімні Лямки ,регульованої довжини, одним рухом руки перетворюється в рюкзак, гачок для носіння в руці.
Довжина 32 см
Ширина 19 см
Ширина дна 15 см
Вага 300 грам
Вага моделі на фото 56 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Кількість відділень | 3-6 |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
- Ціна: 456 ₴








