Маленький жіночий рюкзак портфель сова чорний зі штучної шкіри PU
- Немає в наявності
- Код: 270
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак виконаний з якісної шкіри PU.Красивий принт сови. Усередині одне основне відділення на м'якій підкладці, а так само кишеня на блискавці для розташування цінних речей. На лицьовій стороні велика кишеня на магнітних засувках. Є гачок для зручного носіння в руці і регульовані лямки.
Висота 34см
Ширина 26см
Ширина дна-10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Об`єм | 11 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴








