Великий рюкзак портфель зі шкіри PU коричневий унісекс
- Немає в наявності
- Код: 268
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий рюкзак з шкір заст. М'який якісно прошитий, рівні шви. Одне основне відділення діляться на два відділи й на маленькі кишеньки під телефон ключі. Зовнішній кишеню на блискавці спереду. Бічні кишені регулюються шлейками. Спинка середньої жорсткості, вентильована.
Висота 42 см
Ширина 30 см
Ширина дна 13 см
Вага 650 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 798 ₴









