Міцний рюкзак портфель з кишенею під ноутбук Сірий
- Немає в наявності
- Код: 265
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий міцний рюкзак, зручний. Три великих відділу, основний відділ - у ньому передбачена кишеня для ноутбука а так само зовнішні кишені на блискавці, бічні кишені для пляшок з водою.Тверда спинка, вентильована, а так само тверда ручка і гачок для зручного носіння. Рюкзак підійде для спорту,школи на кожен день, якість матеріалів відмінне.
Висота 46 см
Ширина 34 см
Ширина дна 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 850 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Об`єм | 24 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Захисний чохол, Анатомічна конструкція, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Візерунки і принти | принт |
- Ціна: 798 ₴









