Рюкзак з прикольним принтом текстиль хорошої якості
- Немає в наявності
- Код: 263
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак текстиль прикольний принт хорошої якості. Ущільнена м'яка спинка. Основний відділ на блискавці, всередині розділений на дві частини, бічні кишені. Зовнішній кишеню на блискавці. Регульовані м'які лямки. Є гачок для зручного носіння в руці.
Висота 43 см
Ширина 30 см
Ширина дна 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Анатомічна конструкція, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстіль |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 342 ₴









