Жіночий милий маленький гаманець на блискавці рожевий
- Немає в наявності
- Код: 262
125 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий маленький, легкий гаманець буде завжди під рукою. Він з обробкой з поліуретану. Закривається на блискавку, має 2 відділи-що покласти гроші в скрученом вигляді, а так само 4 відділу під кредитні картки і маленький отдельчик на блискавці для дрібниці.
Характеристика
Матеріал PU
Фурнітура: Золото
Довжина 11 см
Висота 8 см
Ширина 2 см
Вага 70 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 70 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 125 ₴









