Стильний гаманець на блискавці чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 185
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець середньої жорсткості. Щільний,якісний матеріал.
2 відділу для грошей, можна покласти телефон, 12 карт 1 відділ на змійці під дрібниця.
Матеріал: PU шкіра
Підкладка Матеріал: Поліестер
Висота 9 см
Ширина 3 см
Довжина: 19 см
Вага: 160 г
2 відділу для грошей, можна покласти телефон, 12 карт 1 відділ на змійці під дрібниця.
Матеріал: PU шкіра
Підкладка Матеріал: Поліестер
Висота 9 см
Ширина 3 см
Довжина: 19 см
Вага: 160 г
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | візерунок |
- Ціна: 399 ₴








