Рюкзак чорний маленький;невеликий зі стразами та камінням
- Немає в наявності
- Код: 252
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арт 252
Маленький рюкзак приємний на дотик, місткий для своїх розмірів. Основне відділення, маленька кишеня всередині рюкзак на підкладці поліестер. Зовні кишеня на невеликий блискавці, шлейки регулюються по довжині, рюкзак можна повісити на гачок. Відмінно підійде для вас або для маленької принцеси.
Фурнітура: золото;камені.
Матеріал еко-шкіра PU
Висота 23 см
Довжина 20 см
Ширина 12 см
вага 380 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 380 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 456 ₴





