Дорожня сумка Чорно-бордова 3D ефект PU товста
- Немає в наявності
- Код: 251
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорно бордова сумка з ефектом 3д крокодила рифлена на дотик.
Дорожня сумка:
Матеріал: Якісний шкіра PU товста.
Основне відділення на блискавці
Має 4 металевих ніжки-підставки.
Знімна, регульована ручка на плече.
Ремінь 125 см
Довжина 48 см
Висота 26 см
Ширина 26 см
Дорожня сумка:
Матеріал: Якісний шкіра PU товста.
Основне відділення на блискавці
Має 4 металевих ніжки-підставки.
Знімна, регульована ручка на плече.
Ремінь 125 см
Довжина 48 см
Висота 26 см
Ширина 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Бордовий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 26 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 140 ₴







