Чорна середня жіноча сумка через плече; на плечі
- Немає в наявності
- Код: 250
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня жіноча сумка з поліуретану. На дотик рифлена, легко протерти якщо забрудниться. Сумка має універсальний стиль,можна урізноманітнити свій образ. Тримає форму порожній. Стильні металеві аксесуари кольору срібла прикрашають виріб. Усередині одне основне відділення і кишеню на блискавці. На тильній стороні має маленький кишеню на блискавці. Можна носити через плече, так і в руках. Чотири металеві ніжки на дні сумки для комфортного для переміщення.
Характеристика
Ремінь 130 см
Довжина 25 см
Висота 24 см
Дно 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 912 ₴






