Жіночий гаманець Прикольний/Мультик на блискавці зелений
- Немає в наявності
- Код: 247
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець. Стильний гаманець з нової колекції 2017 року. Гаманець в мультяжном стилі з поліуретанової обробкою. Цей аксесуар приємно тримати в руці, він легкий, практичний, зручний.
Золотиста фурнітура. Всередині гаманця розташувалися: 12 кишеньок для пластикових карт, 4 загальних відділень без застібок, 1 кишеня на блискавці. Прикольний принт робить гаманець дуже привликательным.
Довжина 20 см
Висота 10 см
Ширина 3 см
Вага-140 грам
Більше товарів у нас на сайті: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴








