Чоловіча сумка-планшетка 3D крокодил чорна
- Немає в наявності
- Код: 246
1 824 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-планшетка виконана з синтетичної шкіри PU чорного кольору. Тиснення у вигляді 3D крокодила не залишить вас без уваги.Фурнітура кольору срібло, внутрішня обробка тканина поліестер. Два основних відділення і 1 додатковий на змійці, для дрібних речей. Переднє зовнішнє відділення у вільному доступі. М'який плечовий ремінь регульованої довжини. Задня кишеня з тильного боку на змійці. Сучасна чоловіча сумка завжди буде надійним помічником у ваших справах.
Кількість відділів: 4
Ремінь: 130 см
Довжина 24 см
Висота 25 см
Дно 5 см
Вага 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина ручок | 1300 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 824 ₴









