Жіноча синя сумка через плече модель 2017 року
- Немає в наявності
- Код: 241
1 311 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Арт 241
Сумочка для справжніх цінительок класичного стилю. Приємний колір. Класна, прикольна і стильна моделька 2017 року від закордонного виробника. Пошиття складається штучних "шкіри" на основі поліуретану,якісні нитки, дуже хороша фурнітура та аксесуари. Всі шви акуратні і надійні. Всередині багато місця для різних дрібниць, які повинні бути під рукою. Закривається виріб відкидним клапаном, і додатково на блискавку. Має 4 металеві ніжки. Сумка носиться або в руці за допомогою м'якої ручки, або через плечі за допомогою ременя. Знімний ремінь, що додає особливого комфорту.
Матеріал: PU Leather
Кількість відділів: 3 Великих, і 3 відділу під дрібниця (телефон ключі і тд)
Довжина ручок 11 см
Ремінь в комплекті
Довжина 28 см
Висота 21 см
Дно 14 см
Вага 600 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 3 основних |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 311 ₴








