Маленька сумка кольору слонової кістки, через плечі з 3D ефектом
- Немає в наявності
- Код: 243
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумочка. Жорстка тримає форму навіть порожній Виконана з штучної шкіри на основі поліуретану,візерунок сумки тиснений.Закривається на клапан на магнітній застібці. Всередині: одне основне відділення, може змінити форму в т-подібну. Довгий неоплачений ремінець для комфортного носіння сумки.
Кількість відділів: 1 Великий
Ремінь не знімних 125
Довжина 18 см
Висота 14 см
Дно 6 см
Вага 235 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | бантик, візерунок |
| Візерунки і принти | принт |
- Ціна: 969 ₴








