Сіра жіноча повсякденна сумка
- Немає в наявності
- Код: 184
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча повсякденна, яскрава сумка середнього розміру. Виконана із щільної шкіри PU. Дана модель досить місткий для своїх габаритів. Сумка середній жорсткості навіть порожня відмінно тримає форму.
Якісна фурнітура, металеві ручки. Всередині 1 велике відділення 1 відділ на замку і 2 відділення для жіночих речей. Закривається на блискавку. На дні сумки розташовані 4 металеві ніжки для зручного розташування на будь-якій поверхні.
Ремінь в комплекті 120 см
Довжина 28 см
Висота 22 см
Дно 10 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 912 ₴









