Гаманець жіночий love to you фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 045
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | замш |
- Ціна: 399 ₴






