Жіночий місткий гаманець-клатч блакитний
-20%
- Готово до відправки
- Код: 088
342 ₴
274 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий жіночий гаманець для любительок яскравих кольорів. Клатч гармонійно доповнить ваш образ і буде дуже класним аксесуаром на кожен день. Модель виконана з шкіри РU шліфована зверху Всередині гаманця ви знайдете Чотири відділення під гроші, десять кредитних карток та одне фото вікно, а так само відділ для дріб'язку на замку, і додатковий кишеню.
Довжина 19 см
Висота 9,5 см
Ширина 1.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 274 ₴








