Чорний жіночий класний маленький гаманець з бантиком
- Немає в наявності
- Код: 234
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький жіночий міні гаманець. Виконаний з шкіри PU, добре прошитий і м'який на дотик. Досить великий для своїх розмірів. Зручно розмістити в сумку або рюкзак. Як для будь-якої дівчини мати такий невеликий завжди під рукою такий аксесуар. Має напис і миле прикраса у вигляді бантика з лицьової сторони гаманця. Закривається на блискавку. Всередині 2 невеликих відділу під грошові кошти, помістяться злягла з зігнутому вигляді, 4 відділу для кредитних карт і 1 відділ на блискавці під дрібниця.
Довжина 10 см
Висота 9 см
Товщина 2 см
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 70 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | бантик |
- Ціна: 342 ₴









