Маленька жіноча сумка сірого кольору
- Немає в наявності
- Код: 232
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумка через плече,маленька,зручна,містка,тут будуть всі ваші речі, сумка тримає фотку як на картинці. Має два відділення одне велике, і одне маленьке на замочку.
Головний матеріал: Шкіра PU
Підкладка: Поліестер
Довжина 19 см
Висота 15 см
Ширина дна 8 см
Ремінь 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
- Ціна: 570 ₴







