Жіночий фіолетовий гаманець на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 231
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
невеликий красивий гаманець на кнопці.
Виготовлений з високоякісної шкіри PU зовні дуже схожий а на джинсову тканину але це не так, пресований матеріал PU не дасть можливості забруднитися легко протираеться водою.
Матеріал PU,всередині поліестер
1 відділення під гроші
6 кредитних карт
1 фото вікно
1 затискач під дрібниця
Довжина 11,5 см
Висота 9 см
Товщина 2,5 см
Виготовлений з високоякісної шкіри PU зовні дуже схожий а на джинсову тканину але це не так, пресований матеріал PU не дасть можливості забруднитися легко протираеться водою.
Матеріал PU,всередині поліестер
1 відділення під гроші
6 кредитних карт
1 фото вікно
1 затискач під дрібниця
Довжина 11,5 см
Висота 9 см
Товщина 2,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 85 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Клямка, Кліпси, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 513 ₴









