Жіночий гаманець/гаманець візитниця червоний/червоний
- Немає в наявності
- Код: 230
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
гаманець-візитниця
На дотик схожий на шкіру.
16 кредитних карт,візиток.
1 велике відділення під купюри,легко поміститься телефон до (5.5 дюймів)
1 відділ на блискавці
Головний матеріал:Поліурета
Підкладка: поліестер
Довжина 19 см
Висота 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Замок, Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 342 ₴






