Женский кошелек на кнопке розовый
- Немає в наявності
- Код: 228
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький,милий гаманець закривається на кнопку. Одне основне відділення під купюри. Матеріал ПВХ зовні не відрізнити від шкіри, плотненький.
4 кредитні картки
Довжина 10 см в складеному
Довжина розкладеного 18,5 см
Висота 11 см
Ширина 1,8 см
вага 75 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Оздоблення та прикраси | Кнопка |
- Ціна: 285 ₴







