Жіночий повсякденний, міні-рюкзак чорний
- Немає в наявності
- Код: 227
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴









