Рюкзак жіночий міні рюкзак з імітацією під зміїну шкіру чорний
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 224
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький (Міні-рюкзак)
Виконаний з якісного матеріалу (шкіра PU) з імітацією під зміїну шкіру (рифлений на дотик)
Місткий основно кишеню.
Спереду невеликий кишеню на блискавці
Лямки тканинні, довжина регулюється.
Усередині одне основне відділення і один кишенька на блискавці.
Маленький рюкзак дуже зручний і вміщає в себе всі необхідні речі.
P. s (принт може зміщуватися вліво-вправо)
Глибина 10.0 (см)
Висота 23.0 (см)
Ширина 20.0 (см)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
| Виробник | P&S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | зовнішній |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴









