Сумка AI JiA рожева
- Немає в наявності
- Код: 213
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка AI JiA
напис на сумці може відрізнятися від фото.
Модель з застібкою на блискавку. Всередині великий відділ одн, кишеня на блискавки і кілька кишень . Тримає форму, тверде дно. Довгий регульований ремінець для носіння на плечі.
Матеріал : шкіра PU (на дотик як пресований замш)
Підкладка: Лляна тканина
Розмір
Довжина 23см
Висота 18 см
Ширина по дну 9.5 см
Ремінь 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 95 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | корона, форнитура |
- Ціна: 627 ₴

