Жіноча сумка оригінального дизайну
- Немає в наявності
- Код: 221
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка незвичайного дизайну, оригінальна і привертає до себе уваги. Сучасна модель. Зроблена з якісної шкіри PU і добре прошита. Ця сумочка підійде до повсякденного гардеробу. Містка і зручна. Усередині одне основне відділення, один кишеню на блискавці і кишеньки під телефон або інші невеликі речі.
Довжина 30 см (посередині)
Уысота 22 см
Ширина 8,5 см
Плечовий ремінь 125 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 855 ₴



