Чоловічий Гаманець коричневий невеликий
- Немає в наявності
- Код: 219
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
гаманець чоловічий на кнопці
3 відділу під гроші
1 відділ на замочку
3 кредитних карт
2 фотоокна
1 відділ для монет
розмір
11*8,5 см
3 відділу під гроші
1 відділ на замочку
3 кредитних карт
2 фотоокна
1 відділ для монет
розмір
11*8,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Довжина | 11 мм |
| Застібка | Кліпси, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 285 ₴
- Спосіб упаковки: Роздрібна упаковка



