Жіночий гаманець зелений
- Немає в наявності
- Код: 218
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: Поліуретан зовні, шкір зам внутр.
2 відділу під. гроші, 1 відділ на замочку.
11 кредитних карт 1 фото вікно
Довжина 19 см
Ширина 10 см
Висота 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Кнопка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | візерунок |
- Ціна: 228 ₴



