Маленька сумка через плече Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 208
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумка через плече. Одне відділення. Всередині невеликий кишеню на блискавці. вмістить у себе (телефон, ключі, гаманець)
Матеріал – PU кожзам
Довжина ремінця – 120 см. Не регулюється.
Довжина 20 см
Висота 14 см
Дно 5.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 55 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка |
- Ціна: 456 ₴


