Рюкзак червоного кольору, хорошої якості
- Немає в наявності
- Код: 203
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак спортивный качество, водоотталкивающая ткань.
2 больших отдела. 2 маленьких отдела на лицевой стороне
карманчики под. бутылки
Длина 40 см
Ширина 28 см
Бок 16 см
Даний товар є копією люкс якості
Більше тут товару lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 28 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
- Ціна: 456 ₴

