Жіночий місткий гаманець love чорний
- Немає в наявності
- Код: 121
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильный и модный клатч подойдет практически к любой одежде, а цветочный принт придаст любому образу очень яркий романтичный мотив, сделав его более игривым и женственным.
Женский кошелёк — это весьма незаменимый в быту предмет, который становится нужным, когда вы собираетесь пойти за покупками, в ресторан или же на прогулку, другими словами в тот момент, когда нужно иметь при себе некоторое количество наличных денег, а так же возможно и кредитные карты.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Колір: м'ятний / фіолетовий / рожевий
- Розміри: 19 x 10.5 х 2 см
- Кишені для кредитних карток: 11
- Відділення для купюр: 3
- Відділення для купюр на молінією: 1
- Додаткове відділення з боків: 2
- Відділення прозоре: 1
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴







