Жіночий гаманець fashion «Дівчинка» світло-рожевий
- Немає в наявності
- Код: 173
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець fashion «Дівчинка»
матеріал:PU Шкіра
Тип елемента:гаманець подвійного складання
Кнопка-магніт
Кількість відділень для купюр 2
відділення для кредитних карт 5
Кількість відділень для монет 1
довжина 18 см
висота 9 см
ширина 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 399 ₴






