Спортивна сумка Nike чорна на тренування
- В наявності
- Код: 031
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усередині велике містке відділення та кишенька на змійці.
Чудово підійде для спортзалу, для тренувань Містка. Довга ручка в комплекті.
Спортивна сумка
Значок: Вишивка
Материал: Кожа PU
Розміри:
Довжина — 46 см.
Ширина — 18 см.
Висота — 23 см.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 500 г |
| Об`єм | 20 л |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Призначення | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 627 ₴







