Жіноча сумка чорна зі вставками замші
- Немає в наявності
- Код: 105
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: еко-шкіра вищого сорту
Розмір:
- Довжина - 33см
- Висота - 27см
- Ширина основи - 13см
Ручки: ремінець через плече
Колір фурнітури : золото
Опис: сумка закривається на блискавку, має одне велике відділення, всередині кишеня на змійці і два простих під різні дрібниці.
Розмір:
- Довжина - 33см
- Висота - 27см
- Ширина основи - 13см
Ручки: ремінець через плече
Колір фурнітури : золото
Опис: сумка закривається на блискавку, має одне велике відділення, всередині кишеня на змійці і два простих під різні дрібниці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 13 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 798 ₴


