Жіночий Клатч помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 068
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
дуже гарний гаманець стильний сучасний
місткий великий практичний на кнопці
4 відділення 1 з них на блискавці під дрібниця
а також кріплення для ключів і під кулькову ручку
Розмір:19*11*3 див.
місткий великий практичний на кнопці
4 відділення 1 з них на блискавці під дрібниця
а також кріплення для ключів і під кулькову ручку
Розмір:19*11*3 див.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 342 ₴

