Жіноча середня сумка темно-синя через плечі, на плечі
- Немає в наявності
- Код: 113
855 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка, для повсякденного використання відмінно підійде для сучасних леді. Буде доповненням до вашого образу. Сумка досить місткий для своїх розмірів, в неї можна вмістити все необхідне (планшет телефон, документи гаманець і тд) Її можна носити як в руці за допомогою ручки для носіння так і на плечі або через плечі за допомогою ременя. Кольори в асортименті можна вибрати колір, який вам до душі!
МАТЕРІАЛ: PU шкіра
МАТЕРІАЛ ПІДКЛАДКИ: Темна тканина
ФУРНІТУРА: Золото
Сумка закривається на блискавку; усередині сумки одне велике відділення, кишеня на блискавці й два невеликих кишені для мобільного телефону, ключів
РОЗМІР: Довжина - 25 см; Висота - 23 см; Ширина основи - 12 см; Висота ручок - 6 см; Ремінь (регулюється) - 115 див.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 855 ₴









