Жіноча сумка Чорна
- Немає в наявності
- Код: 154
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка з нової колекції, представлена у відмінній якості, чудово тримає форму. Всередині червона підкладка, 3 відділення, одне посередині на блискавці. Закривається зручно на поворотному замочку. Лицьова сторона відмінна від звичної класики , що дозволяє звернути на себе увагу Розмір: 25*18*10см
Ремінь 120 см
Більше тут товару lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 969 ₴

